Cookies

História

Už v roku 2003 sa začal vývoj značky TROPICO. Odštartovala sa prvá etapa, ktorá nebola a ani nie je poslednou. Brandové portfólio je budované od roku 2003, od roku 2012 brandy združuje spoločnosť Tropico.sk, s.r.o. Od výroby v rodinnom prostredí sme sa rozvíjali cez čoraz väčšie prevádzky, až k výrobnej a expedičnej hale vo veľkofatranskej obci Dolný Harmanec (okres Banská Bystrica). V roku 2012 sme odkúpili zrušenú plničku a výrobu nealkoholických nápojov a sirupov Fatra. Nemalou investíciou sa nám darí túto výrobu obnovovať a prinášať jej nový život. Naši klienti sa presvedčili o našich kvalitách, čím sme sa stali leadrom v oblasti nápojov a výdajných systémov v gastro segmente.

MY sme TROPICO a čo ponúkame

Vždy pozorne prihliadame na potreby zákazníkov a snažíme sa priniesť to čo si želajú. Spolupracujeme s najväčšími hotelovými, kúpeľnými a gastro zariadeniami na celom Slovensku.

Nezabúdame na vývoj a dodržiavanie kvality a to ako pri nápojoch, tak i pri výdajných technológiách. Prostredníctvom vlastne vybudovaného laboratória sa staráme o kvalitu vstupných surovín, a vývojom technologických procesov, ktoré sú k nim najšetrnejšie. Aj z tohto dôvodu prinášame zákazníkom tu najvyššiu možnú kvalitu. Pri zavádzaní každej novej značky testujeme a konzultujeme jednotlivé vzorky s čo najväčším množstvom ľudí. V týchto momentoch sa nám vždy potvrdí príslovie sto ľudí, sto chutí.

Neoddeliteľnou súčasťou našej spoločnosti je technické vývojové centrum, ktoré sme vybudovali v Dolnom Kubíne. Naši vývojári a konštruktéri využívajú tie najmodernejšie stroje a zariadenia na výrobu výdajných nápojových systémov. Vedia vyrobiť a prispôsobiť zariadenia priamo podľa potrieb hotelierov, prevádzkarov, vedúcich jedálni alebo akéhokoľvek iného zariadenia, kde sú používané naše nápoje. Zároveň úzko spolupracujú s pracovníkmi laboratória, s ktorými hľadajú zdravotne i technologicky najlepšie riešenia pre výrobu produktov.